Montáž oplocení

Hledáte-li někoho, kdo by se postaral o váš plot v Brně a okolí, dovolíme si nabídnout ván naše služby. S bohatými zkušenostmi provádíme výstavbu plotů ať už je vaše představa jakákoliv.

Na montáž oplocení v Brně a okolí jsme specialisté. Realizujeme ploty betonové, pletivové, dřevěné, ale také plastové a v neposlední řadě i gabionové. Nezalekneme se ani stavby opěrných zdí, různorodých oprav oplocení a venkovních schodů nebo schodišť.

Stavba gabionů je v posledních letech stále oblíbenější variantou používanou pro ohraničení pozemku. Gabionové ploty a podezdívky vám totiž dodají soukromí i bezpečnost a vynikají dobrými izolačními vlastnosti proti hluku. K tomu všemu jsou ještě bezúdržbové. Takže vám ušetří čas i peníze. Vybrat si můžete ze dvou variant. Existují totiž sypané nebo skládané a oba typy plotu mají své kouzlo.

Chcete-li se dozvědět více nebo poradit s výběrem, který plot by byl pro vás tím nejvhodnějším, neváhejte nás kontaktovat. Vše s vámi zkonzultujeme, poradíme a zrealizujeme podle vašeho přání a požadavků.