Rekonstrukce bytů

Koupili jste starší byt, který si žádá rekonstrukci? Máte už dost současného bydlení a potřebujete změnu? Stěhovat se nemusíte. Stačí se pustit do rekonstrukce. Rekonstrukce bytu bývá často časově a ekonomicky velmi náročná. Pokud však uvěříte, že i profesionální firma může být efektivnější, než práce svépomocí, pak jste na správné adrese.

Naše společnost figuruje na trhu velice krátce, ale dohromady bychom dali více než desítky let zkušeností. Pro rekonstrukce bytů využívám nejnovějších technologií, pracovních postupů i materiálů. Neustále se vzděláváme, protože chceme, aby byl náš zákazník spokojený z dobře a hlavně kvalitně odvedené práce. Jsme spolehlivý partner, na kterého se můžete v každém ohledu spolehnout.

Rekonstrukce bytu na klíč

Zaměřujeme se také na kompletní rekonstrukce bytu. Výhodou může být dlouhodobá spolupráce, jelikož čas na rekonstrukci si určujete sami. Společně vytvoříme plán, kdy můžeme rekonstruovat jednotlivé části vašeho bytu postupně. Výsledek tak bude záviset jen na vás.

Opakem postupné rekonstrukce bytu může být rekonstrukce bytu na klíč. Do smluveného data provedeme celkovou rekonstrukci vašeho bytu. Pokud svěříte svůj byt do našich rukou, určitě nebudete litovat. Jestliže už se rozhodnete pro změnu, vykouzlíme pro vás přesně ten domov, jaký jste si vysnili.

Máte blízkého člověka, který potřebuje proměnit svůj byt vzhledem k jeho zdravotnímu stavu? Nemusíte se bát a kontaktujte nás. Vše vyřešíme rychle, spolehlivě a hlavně tak, aby byl obyvatel bytu spokojený a mohl si užívat života jako dřív.

Co vše může zahrnovat rekonstrukce bytu?

  • Důkladná rekonstrukce interiéru i exteriéru.
  • Výměna vnitřních instalací, ve většině starších bytů zcela nevyhovující.
  • Zbavení se vlhkosti nebo plísní.
  • Změna rozvržení místností.
  • Oprava popraskaného zdiva, podlah, stropů.
  • Výměna oken, zateplení budovy.
  • A mnoho dalšího..

Konzutace zdarma - kontaktujte nás

Pro rekonstrukce bytů Brno a v jeho okolí jsme vaším spolehlivým a silným partnerem. Naši odborníci s vámi vše prokonzultují a vytvoří ucelený návrh vaší přestavby. Rychle, jednoduše, efektivně, s důrazem na ekonomickou stránku i vaše potřeby, nebo potřeby vašich blízkých. Pojďme společně plnit vaše sny.