Rekonstrukce koupelen

Koupelna je v našem domě či bytě místem, které by mělo evokovat čistotu a hygienu. Tam se přece chodíme mýt, čistit si zuby, upravovat se, či případně prát prádlo. Koupelna je kromě toho také místnost, kde relaxujeme v horké vaně. Pro mnoho lidi je to jediné místo, kde jsou schopni se uvolnit, oprostit se od běžných problémů a být chvíli sami se sebou. Pro lidskou psychiku je tedy koupelna důležitá, a proto bychom na ni při rekonstrukci neměli zapomínat.

Zdá se vám, že už je vaše obložení nemoderní, či zažloutlé? Že vana ani umyvadlo už ani při největším úsilím prostě nejde zcela vyčistit? Možná je čas na rekonstrukci koupelny. Dodá jí nový, čistý vzhled, a navíc díky úspornějším bateriím a sprchovým hlavicím ušetříte jak přírodě, tak své peněžence na energiích.

Zvláště pokud se ve vaší koupelně často objevují plísně či máte jiný zásadní problém, je dobré rekonstrukci zvážit. Takovou investicí chráníte zdraví své i své rodiny.

Rekonstrukce koupelny na klíč

Jsme schopni zařídit vše od začátku až do konce. Vy si jen zvolíte, co všechno by měla rekonstrukce obsahovat. Zvládneme položit novou podlahu, vyměnit vanu či umyvadlo, nově obložit koupelnu. Zajistíme práce odborníků – zručných instalatérů, zedníků, obkladačů, malířů i natěračů. Snažíme se provádět rekonstrukce tak, aby byl zákazník maximálně spokojený.

Zrekonstruovaná koupelna bude působit čistším dojmem, budete se v ní dobře cítit a rádi se do ní vracet.

Kontaktujte nás

Uvažujete-li o rekonstrukci koupelny, rádi a zdarma pro vás připravíme cenovou kalkulaci nákladů. Každá rekonstrukce je totiž individuální, proto nelze stanovit všeobecnou cenu pro všechny koupelny stejnou.

Naše stavební firma PSVS strukture se snaží jít s dobou – využívat nových technologií a sledovat trendy ve stavebnictví. Největší prioritou je však nakonec spokojenost zákazníka.